Onze werking

Chiro Holsbeek-Plein is een VZW, opgericht in 1957. Sindsdien zet de Chiro zich in voor de kinderen uit de buurt. 
De chiro bestaat uit het leidingsteam, het hoofdleidingsteam en de volwassenbegeleider, dit is een oud-leider die de leiding nog stuurt en helpt waar nodig.  Het doel van onze werking is om uw kind een leuke zondagnamiddag te bezorgen vol sport en spel. Ook gaan de groepen elk jaar op weekend en gaan we samen op kamp. Het kamp duurt 10 dagen, maar de jongste groep gaat slechts 5 dagen. Het kamp valt altijd in Juli.

 

De leiding

Sloebers (1ste en 2de leerjaar):
 
  • Jonas Wijnants    0485/218595 of jonaswijnants@hotmail.be
  • Ines Spiessens    0484/219762 of inesspiessens@hotmail.com
  • Pieter Ballet    0478/743185 of pballet@telenet.be
Speelclub (3de en 4de leerjaar):
 
  • Lore Crabbé    0491/295772 of lore.crabbe3011@gmail.com
  • Arnout Eyssen    0494/464202 of a.eyssen@hotmail.com
  • Warre Janssens    0499/167544 of janssenswarre@hotmail.com
Rakwi (5de en 6de leerjaar)
 
  • Piron Christophe    0479/719691 of pironchristophe92@gmail.com
  • Wout Van den Ende        0486/632493 of woutvde@gmail.com
Tito (1ste en 2de  middelbaar)
 
  • Charlotte De Koninck       0468/281720 of charlottedk@hotmail.com
  • Wout Ballet                     0478/743173 of wballet@telenet.be
Keti (3e en 4e middelbaar)
 
  • Jonas Ballet            0478/820702 of jballet@telenet.be
  • Floor Weekers        0470/045249 of floorweekers@hotmail.com

Dit jaar zijn onze hoofdleiders : Ines en Lore

Momenteel op erasmus!

0484/625010

  • Jolien Van Assche          0470/050243 of jolien.van.assche@hotmail.com